Ukrainian (Ukraine)Russian (CIS)Вітражні картини
Двері з вітражем
Колони з вітражу
Меблі з вітражами
Ніші з вітражами
Перегородки з вітражами
Підвісні стелі
Церковні вітражі
Вітражні світильники
Вітражні вікна

Некваплива прогулянка центральними вуличками старого Львова приносить величезне задоволення для спостережливого ока. Чарівні вітражі Львова мерехтінням променів світла на їх кольорових скельцях не залишають споглядача байдужим, а цих мистецьких шедеврів давніх майстрів у нашому місті збереглося багато. Історія вітражів дуже древня і починається із винаходу кольорового непрозорого скла у Древньому Єгипті. Розквітло виготовлення вітражів у середньовічній церкві, а за часів Ренесансу вітраж оселився в інтер’єрі. Технологія виготовлення вітражів поповнилася у минулому столітті технікою виконання об’ємних виробів, першими з яких були настільні лампи в стилі тіфані. Сьогодні надзвичайно популярними стали вітражні міжкімнатні перегородки, вітражні ніші з підсвіткою, вітражні лампи. Часто сучасні дизайнери вставляють вітражі в двері. Вітражні бра принесуть у оселю винятковий затишок. Неповторність кожного вітража робить його найкращим варіантом оригінального індивідуального подарунку.

 

Вітражна майстерня товариства "Пікарт" пропонує оформлення інтер'єрів від форескізу та розкладки кольорових плям до виготовлення вітража. Пропонуємо такі види виробів:
- підвісні вітражні стелі (площинні та об'ємні);
- декоративні колони з системою підсвітки;
- картини в ніші з підсвіткою;
- міжкімнатні перегородки;
- двері міжкімнатні та фасадні;
- світильники, бра, торшери, нічні лампи, свічники;
- оформлення сакральних споруд вітражем.


Вітраж може бути виконаний класичним методом складання на свинцеву спайку або у техніці Tiffany з художнього вітражного скла провідних американських фірм Spectrum Glass, Wissmash, Uroboros Glas Studios, Armstrong, Kokomo Gl.Co.

 


79034 м. Львів,
вул. Тернопільська 42 Д
Телефон: +38 (032) 290-19-48
факс: +38 (032) 225-73-39
мобільний: +38 (067) 673-49-64
Телефон вітражного відділу: +38 (067) 674-61-78
e-mail: pikartgroup@gmail.com

Про нас   Техніка виготовлення вітражу   Контакти відділу вітражу

Львівська Скульптурна Фабрика