Ukrainian (Ukraine)Russian (CIS)Мемориальные комплексы
Памятники
Мемориальные таблицы
Малая пластика
Награды, кубки, медали
Элементы декора
Копии антиквариата
Парковая скульптура
Кабинетная скульптура
Вывески, таблицы
Ритуальная скульптура
Новости - Пикарт PikArt

В Миколаєві відкрили пам'ятник Героям Небесної сотні

Недоступен ни однин перевод.

В річницю трагедії на Майдані в Миколаєві відбулося відкриття памятника Героям Небесної сотні. Автори скульптури художник Сергій Іванов та скульптор Володимир Цісарик. Скульптурна композиція з двох крил які спрямовані в небо має висоту 4 м. На вершині крил два голуби, як символи миру. На крилах символічне зображення Воскресіння та Архистратига Михаїла. Литво - Пікартгруп. Відео з відприття можна оглянути тут.

 

Жалоба

Компания "ПикАрт" выражает глубокое сочувствие семям погибших Героев.

 

Готові погруддя Тараса Шевченка

Недоступен ни однин перевод.

Компанія "ПікАрт" пропонує до продажу готові бронзові погруддя  Тараса Шевченка авторства скульпторів Володимира Цісарика та Олександра Гончарука.

 

 

Пам'ятник жертвам Чорнобильської трагедії у м. Києві

Недоступен ни однин перевод.

В грудні 2013 року відкрито Пантеон пам'яті жертв аварії на Чорнобильській АЕС. Пантеон знаходиться в Києві на Троєщині. Компанія "ПікАрт" дякує скульптору Миколі Знобі за чудовий проект та плідну співпрацю. Скульптура "Покрови" висотою 2.5 метри виконана з бронзи. Автор використав кілька типів патини, для надання твору бездоганного вигляду.

Сподіваємось, що наша спільна робота не залишить нікого байдужим до події, котра назавжди змінила ставлененя людства до мирного атому.

 

Освячення Соборного Храму Воскресіння Христового м. Подгоріца Чорногорія

Недоступен ни однин перевод.

6-го жовтня 2013 року відбулося освячення Соборного храму Христового Воскресіння в Подгоріці, Чорногорія, куди ми, разом з компанією "Світлосервіс", мали честь виготовляти центральний світильник (полієлей). Діаметр полієлея складає 6м. Діаметр кулі, що всередині світильника - 2м. Вага світильника 1200 кг. Верхня точка кріплення світильника (основне місце, де відбувався монтаж) знаходиться на висоті 13 метрів над підлогою.
Реалізація проекту від ескізів авторства о. Драгана Мітровіча тривала понад півроку. Ескізний проект був перетворений у ливарні моделі скульптором Володимиром Нехаєм. Литво латуні, а також виготовлення сотень моделей тривало 3 місяці.
На освяченні Храму були присутні Митрополит Чорноморсько-Приморський Амфілохій, Святійший Вселенський Патріарх , Архієпископ Константинополя — Нового Риму Варфоломій I, Патріарх Московський і всієї Русі Кирил, Президент Чорногорії Філіп Вуянович, Прем'єр-міністр Чорногорії Міло Джуканович, Президент Сербії Томислав Николич, відомий кінорежисер Емір Костуріца, Надзвичайний та повноважний посол України в Чорногорії пані Оксана Слюсаренко, а також сотні інших відомих людей.

Відео з освячення Храму можна переглянути тут.

 

 

Полієлей латунний (світильник)

 

 


Страница 1 из 15


79034 м. Львів,
вул. Тернопільська 42 Д
Телефон: +38 (032) 290-19-48
факс: +38 (032) 225-73-39
мобільний: +38 (067) 673-49-64
Телефон вітражного відділу: +38 (067) 674-61-78
e-mail: pikartgroup@gmail.com

Львовская скульптурная фабрика

О нас | Технология | Партнеры | Контакты | Новости | Магазин